Start dates

Mon 26 Apr Almost Full Evers Staalconstructies BV, Horst ten Daallaan 5 H Register
Wed 5 May 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Tue 11 May 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM Register
Wed 19 May 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND Register
Tue 25 May 04. Collé Kolham, A.B. Nobellaan 1 KOLHAM Register
Wed 2 Jun 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Tue 8 Jun 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM Register
Wed 16 Jun 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND Register
Wed 23 Jun 04. Collé Kolham, A.B. Nobellaan 1 KOLHAM Register
Wed 7 Jul 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Tue 13 Jul 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM Register
Wed 21 Jul 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND Register
Tue 27 Jul 04. Collé Kolham, A.B. Nobellaan 1 KOLHAM Register
Tue 3 Aug 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Wed 11 Aug 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM Register
Tue 17 Aug 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND Register
Wed 25 Aug 04. Collé Kolham, A.B. Nobellaan 1 KOLHAM Register
Wed 1 Sep 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Tue 7 Sep 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM Register
Wed 15 Sep 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND Register
Tue 21 Sep 04. Collé Kolham, A.B. Nobellaan 1 KOLHAM Register
Tue 5 Oct 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Wed 13 Oct 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM Register
Tue 19 Oct 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND Register
Wed 27 Oct 04. Collé Kolham, A.B. Nobellaan 1 KOLHAM Register
Tue 2 Nov 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Wed 10 Nov 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM Register
Tue 16 Nov 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND Register
Wed 24 Nov 04. Collé Kolham, A.B. Nobellaan 1 KOLHAM Register
Wed 1 Dec 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Tue 7 Dec 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM Register
Wed 15 Dec 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND Register
Tue 21 Dec 04. Collé Kolham, A.B. Nobellaan 1 KOLHAM Register
Information

Hijsbegeleider

HSB Nederlands

Hef- en hijswerkzaamheden kunnen risico’s met zich meebrengen. Met voldoende kennis over het aanslaan van een last of het juiste gebruik van hijsgereedschap, voorkom je dit. Er worden steeds hogere eisen gesteld aan de veiligheid. Bij Collé Safety & Training zijn ze daarvoor aan het juiste adres, zodat alle medewerkers veilig en verantwoord aan de slag kunnen gaan. Tijdens deze training leer je het veilig verplaatsen van lasten volgens de richtlijnen van het SOG/SSVV en TCVT (Stichting Toezicht Certificaat Verticaal Transport). Hierin bieden we twee mogelijkheden aan: lasten boven 10 tonmeter en lasten onder 10 tonmeter. In ons opleidingscentrum in Sittard leren wij je op een verantwoorde wijze hijsen en heffen. De training is in het bijzonder geschikt voor medewerkers die hun certificaat Veilig verplaatsen van lasten nog moeten behalen. Maar natuurlijk ook als bijscholing. Aan de hand van de door de Arbowet gestelde normen en regels worden de opgedane kennis, kunde en competenties zowel theoretisch als in de praktijk getoetst. We behandelen tijdens de training de volgende onderwerpen:

Content

Theorie:
Voorbereidingen op de werkplek treffen

  • Hijsbegeleidingen uitvoeren
  • Dagelijks onderhoud verrichten
  • Zelfstandig controleren van certificaten
  • Beschadigingen herkennen
  • Veiligheidsmaatregelen treffen volgens de bedrijfsvoorschriften


Praktijk:

  • Aanvangscontrole (visueel) en onderhoudscontrole
  • Hijsmiddelen en hijshulpstukken
  • Begeleiden van de last tijdens rijden
  • Kiezen van de juiste hijsmiddelen
  • Last begeleiden tijdens verticaalplaatsen en last zijwaarts kantelen
  • Inpakken hijsmiddelen
  • Achterlaten en opruimen werkterrein

Basis: Beginner 16 uur  €395,-p.p. ex.Btw
          Gevorderde 8uur:€230,-p.p. ex.Btw 

SOG Veilig ABvL (2 dagen opleiding, 1 dag examen) €975,-p.p. ex.Btw

TCVT W4-08 Hijsbegeleider/Rigger: (3 dagen opleiding, 1 dag examen) €1.299,-p.p. ex.Btw

Planning

Date From Till Location
Mon 26-4-2021 7:30 16:30 Evers Staalconstructies BV, Horst ten Daallaan 5 H
Date From Till Location
Wed 5-5-2021 7:30 16:30 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Tue 11-5-2021 7:30 16:30 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM
Date From Till Location
Wed 19-5-2021 7:30 16:30 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND
Date From Till Location
Tue 25-5-2021 7:30 16:30 04. Collé Kolham, A.B. Nobellaan 1 KOLHAM
Date From Till Location
Wed 2-6-2021 7:30 16:30 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Tue 8-6-2021 7:30 16:30 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM
Date From Till Location
Wed 16-6-2021 7:30 16:30 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND
Date From Till Location
Wed 23-6-2021 7:30 16:30 04. Collé Kolham, A.B. Nobellaan 1 KOLHAM
Date From Till Location
Wed 7-7-2021 7:30 16:30 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Tue 13-7-2021 7:30 16:30 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM
Date From Till Location
Wed 21-7-2021 7:30 16:30 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND
Date From Till Location
Tue 27-7-2021 7:30 16:30 04. Collé Kolham, A.B. Nobellaan 1 KOLHAM
Date From Till Location
Tue 3-8-2021 7:30 16:30 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Wed 11-8-2021 7:30 16:30 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM
Date From Till Location
Tue 17-8-2021 7:30 16:30 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND
Date From Till Location
Wed 25-8-2021 7:30 16:30 04. Collé Kolham, A.B. Nobellaan 1 KOLHAM
Date From Till Location
Wed 1-9-2021 7:30 16:30 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Tue 7-9-2021 7:30 16:30 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM
Date From Till Location
Wed 15-9-2021 7:30 16:30 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND
Date From Till Location
Tue 21-9-2021 7:30 16:30 04. Collé Kolham, A.B. Nobellaan 1 KOLHAM
Date From Till Location
Tue 5-10-2021 7:30 16:30 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Wed 13-10-2021 7:30 16:30 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM
Date From Till Location
Tue 19-10-2021 7:30 16:30 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND
Date From Till Location
Wed 27-10-2021 7:30 16:30 04. Collé Kolham, A.B. Nobellaan 1 KOLHAM
Date From Till Location
Tue 2-11-2021 7:30 16:30 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Wed 10-11-2021 7:30 16:30 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM
Date From Till Location
Tue 16-11-2021 7:30 16:30 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND
Date From Till Location
Wed 24-11-2021 7:30 16:30 04. Collé Kolham, A.B. Nobellaan 1 KOLHAM
Date From Till Location
Wed 1-12-2021 7:30 16:30 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Tue 7-12-2021 7:30 16:30 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM
Date From Till Location
Wed 15-12-2021 7:30 16:30 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND
Date From Till Location
Tue 21-12-2021 7:30 16:30 04. Collé Kolham, A.B. Nobellaan 1 KOLHAM

Contact


For more information we like to refer you to Collé Safety & training via telephone: 046-4574108 or e-mail address: training@colle.eu.