Start dates

Thu 22 Apr Kolham Register
Fri 23 Apr Sittard, alleen examen Register
Thu 29 Apr Eindhoven Register
Wed 12 May Eindhoven Register
Fri 21 May Sittard, alleen examen Register
Tue 25 May Eindhoven Register
Thu 27 May Lexmond, alleen examen Register
Sat 26 Jun Sittard klassikale training + examen Register
Fri 24 Sep Lexmond, alleen examen Register
Sat 25 Sep Sittard klassikale training + examen Register
Sat 9 Oct Kolham klassikale training + examen Register
Sat 20 Nov Sittard klassikale training + examen Register
Sat 18 Dec Sittard klassikale training + examen Register
Information

VCA

VCA Nederlands - VCA

Content

Tijdens deze Covid-19 situatie bieden wij e-learning aan i.p.v. klassikale theorielessen!
Wij sturen de deelnemer(s) de link toe, zodra deze is afgerond kunnen we het examen inplannen.

Hierbij hanteren wij de maatregelen die vanuit de overheid en RIVM worden gesteld.


LET OP: Op dit moment is het helaas door de maatregelen niet mogelijk om code 95 (CBR) aan te vragen.

    Planning

    Date From Till Location
    Thu 22-4-2021 16:00 17:30 Kolham
    Date From Till Location
    Fri 23-4-2021 9:00 12:00 Sittard, alleen examen
    Date From Till Location
    Thu 29-4-2021 9:00 15:30 Eindhoven
    Date From Till Location
    Wed 12-5-2021 9:00 15:30 Eindhoven
    Date From Till Location
    Fri 21-5-2021 9:00 11:00 Sittard, alleen examen
    Date From Till Location
    Tue 25-5-2021 9:00 15:30 Eindhoven
    Date From Till Location
    Thu 27-5-2021 15:00 17:00 Lexmond, alleen examen
    Date From Till Location
    Sat 26-6-2021 7:30 15:30 Sittard klassikale training + examen
    Date From Till Location
    Fri 24-9-2021 9:00 11:00 Lexmond, alleen examen
    Date From Till Location
    Sat 25-9-2021 7:30 15:30 Sittard klassikale training + examen
    Date From Till Location
    Sat 9-10-2021 7:30 15:30 Kolham klassikale training + examen
    Date From Till Location
    Sat 20-11-2021 7:30 15:30 Sittard klassikale training + examen
    Date From Till Location
    Sat 18-12-2021 7:30 15:30 Sittard klassikale training + examen

    Contact


    For more information we like to refer you to Collé Safety & training via telephone: 046-4574108 or e-mail address: training@colle.eu.