Start dates

Fri 28 Feb 06. Collé Eemshaven, Schildweg 6 EEMSHAVEN Register
Sat 7 Mar 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Tue 10 Mar 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND Register
Fri 13 Mar 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM Register
Wed 18 Mar 06. Collé Eemshaven, Schildweg 6 EEMSHAVEN Register
Sat 21 Mar 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Mon 23 Mar 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Tue 31 Mar 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Fri 3 Apr 06. Collé Eemshaven, Schildweg 6 EEMSHAVEN Register
Mon 13 Apr 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Thu 16 Apr 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM Register
Fri 17 Apr 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND Register
Wed 29 Apr 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Fri 1 May 06. Collé Eemshaven, Schildweg 6 EEMSHAVEN Register
Mon 11 May 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Fri 15 May 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND Register
Social media

Information

Verreiker

Verreiker Nederlands

Verreikers zijn erg geschikt voor agrarische en industriële werkzaamheden op ruw terrein. De uitdaging bij het bedienen van zo’n verreiker met hijsfunctie ligt vooral in het afstemmen van de juiste lastdrager of draaglast. Het is daarom van belang dat de machinist goede kennis heeft over de besturing en afzetting ervan. De training verreiker is interessant voor medewerkers die een verreiker bedienen voor het heffen van materialen en deze op hoogte afzetten. We leren je de juiste basiskennis volgens de richtlijnen van de Arbowet en toetsen je uiteindelijk theoretisch en in de praktijk. Er zijn 3 trainingen naar gelang welke werkzaamheden met welke soort verreiker. - Heffen (vorken) met een starre/roterende verreiker - Heffen & hijsen < 10T/M (vorken & jib/lier) met een starre/roterende verreiker - Heffen & hoogwerken (vorken & manbak) met een starre/roterende verreiker

Content

De volgende onderwerpen komen tijdens de training aan bod:

Theorie:

  • Voorbereidingen op de werkplek treffen
  • Hefwerkzaamheden uitvoeren
  • Dagelijks onderhoud verrichten
  • Dagelijks onderhoud verrichten
  • Zelfstandig een verreiker verplaatsen
  • Storingen herkennen
  • Veiligheidsmaatregelen hanteren
  • Milieuverantwoord werken (HND)
  • Arbeitsomstandighedenwet

Praktijk:

  • Aanvangscontrole (visueel) en onderhoud Controle
  • Uitrustingsstukken
  • Opstellen van de verreiker
  • Rijden met de last
  • Last verticaal plaatsen, c.q. last zijwaarts kantelen en verplaatsen
  • Inpakken machine
  • Achterlaten machine en werkterrein opruimen/afzetten

Price

Beginner:
- Heffen met een starre en/of roterende verreiker:
€425,- p.p. excl. BTW

Gevorderde:
- Heffen met een starre en/of roterende verreiker:

€260,- p.p. excl. BTW

- Heffen & hijsen < 10T/M:
€299,- p.p. excl. BTW

- Heffen & hoogwerken:
€332,50 p.p. excl. BTW

- Heffen & hijsen < 10T/M & hoogwerken:
€475,- p.p. excl. BTW

Planning

Date From Till Location
Fri 28-2-2020 7:00 16:00 06. Collé Eemshaven, Schildweg 6 EEMSHAVEN
Date From Till Location
Sat 7-3-2020 8:00 16:00 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Tue 10-3-2020 7:00 16:00 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND
Date From Till Location
Fri 13-3-2020 7:00 16:00 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM
Date From Till Location
Wed 18-3-2020 7:00 16:00 06. Collé Eemshaven, Schildweg 6 EEMSHAVEN
Date From Till Location
Sat 21-3-2020 8:00 17:00 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Mon 23-3-2020 8:00 16:00 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Tue 31-3-2020 8:00 17:00 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Fri 3-4-2020 8:00 16:00 06. Collé Eemshaven, Schildweg 6 EEMSHAVEN
Date From Till Location
Mon 13-4-2020 8:00 16:00 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Thu 16-4-2020 8:00 16:00 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM
Date From Till Location
Fri 17-4-2020 8:00 16:00 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND
Date From Till Location
Wed 29-4-2020 8:00 16:00 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Fri 1-5-2020 8:00 16:00 06. Collé Eemshaven, Schildweg 6 EEMSHAVEN
Date From Till Location
Mon 11-5-2020 8:00 16:00 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Fri 15-5-2020 8:00 16:00 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND

Contact


For more information we like to refer you to Collé Safety & training via telephone: 046-4574108 or e-mail address: training@colle.eu.