Start dates

Wed 22 Sep GBL4 Saint Ghislain, Rue des Roseaux (Gate3) Sain Register
Wed 29 Sep GBL4 Saint Ghislain, Rue des Roseaux (Gate3) Sain Register
Thu 30 Sep 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND Register
Tue 5 Oct 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Fri 8 Oct 04. Collé Kolham, A.B. Nobellaan 1 KOLHAM Register
Wed 13 Oct 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM Register
Tue 19 Oct 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND Register
Wed 27 Oct 04. Collé Kolham, A.B. Nobellaan 1 KOLHAM Register
Tue 2 Nov 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Wed 3 Nov 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND Register
Wed 10 Nov 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM Register
Tue 16 Nov 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND Register
Wed 24 Nov 04. Collé Kolham, A.B. Nobellaan 1 KOLHAM Register
Wed 1 Dec 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Tue 7 Dec 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM Register
Wed 15 Dec 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND Register
Tue 21 Dec 04. Collé Kolham, A.B. Nobellaan 1 KOLHAM Register
Information

Verreiker

VER Nederlands - Verreiker

Content

Tijdens deze Covid-19 situatie bieden wij e-learning aan i.p.v. klassikale theorielessen!
Wij sturen de deelnemer(s) de link toe, zodra deze is afgerond kunnen we de praktijktraining/examen inplannen met maximaal 2 deelnemers per sessie (+- 2 uur)

Hierbij hanteren wij de maatregelen die vanuit de overheid en RIVM worden gesteld.

Planning

Date From Till Location
Wed 22-9-2021 8:00 13:00 GBL4 Saint Ghislain, Rue des Roseaux (Gate3) Sain
Date From Till Location
Wed 29-9-2021 8:00 16:00 GBL4 Saint Ghislain, Rue des Roseaux (Gate3) Sain
Date From Till Location
Thu 30-9-2021 7:30 16:30 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND
Date From Till Location
Tue 5-10-2021 7:30 16:30 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Fri 8-10-2021 7:30 16:30 04. Collé Kolham, A.B. Nobellaan 1 KOLHAM
Date From Till Location
Wed 13-10-2021 7:30 16:30 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM
Date From Till Location
Tue 19-10-2021 7:30 16:30 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND
Date From Till Location
Wed 27-10-2021 7:30 16:30 04. Collé Kolham, A.B. Nobellaan 1 KOLHAM
Date From Till Location
Tue 2-11-2021 7:30 16:30 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Wed 3-11-2021 7:30 16:30 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND
Date From Till Location
Wed 10-11-2021 7:30 16:30 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM
Date From Till Location
Tue 16-11-2021 7:30 16:30 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND
Date From Till Location
Wed 24-11-2021 7:30 16:30 04. Collé Kolham, A.B. Nobellaan 1 KOLHAM
Date From Till Location
Wed 1-12-2021 7:30 16:30 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Tue 7-12-2021 7:30 16:30 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM
Date From Till Location
Wed 15-12-2021 7:30 16:30 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND
Date From Till Location
Tue 21-12-2021 7:30 16:30 04. Collé Kolham, A.B. Nobellaan 1 KOLHAM

Contact


For more information we like to refer you to Collé Safety & training via telephone: 046-4574108 or e-mail address: training@colle.eu.