Start dates

Thu 1 Oct 04. Collé Kolham, A.B. Nobellaan 1 KOLHAM Register
Tue 6 Oct 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Fri 9 Oct 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Tue 13 Oct 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND Register
Fri 16 Oct 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM Register
Tue 20 Oct 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Thu 22 Oct 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND Register
Thu 29 Oct 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Tue 3 Nov 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND Register
Sat 7 Nov 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Thu 12 Nov 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM Register
Tue 17 Nov 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Tue 24 Nov 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND Register
Tue 8 Dec 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Tue 15 Dec 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND Register
Tue 22 Dec 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Tue 12 Jan 21 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Fri 15 Jan 21 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM Register
Tue 19 Jan 21 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND Register
Sat 23 Jan 21 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Tue 26 Jan 21 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Social media

Information

Heftruck

Heftruck Nederlands - Heftruck

Content

Tijdens deze Covid-19 situatie bieden wij e-learning aan i.p.v. klassikale theorielessen!
Wij sturen de deelnemer(s) de link toe, zodra deze is afgerond kunnen we de praktijktraining/examen inplannen met maximaal 2 deelnemers per sessie (+- 2 uur)

Hierbij hanteren wij de maatregelen die vanuit de overheid en RIVM worden gesteld.

LET OP: Op dit moment is het helaas door de maatregelen niet mogelijk om code 95 (CBR) aan te vragen.

Theorie:

  • Arbeidsomstandighedenwet
  • Veiligheidsinstructies en waarschuwingen
  • Uitleg mogelijke gevaren
  • Veilige bediening (grond en platform)


Praktijk:

  • Theoretische toets voor aanvang praktijk
  • LMRA (Last Minute Risk Analyse)
  • Controleren veiligheidsinstructies en waarschuwingen
  • Noodbesturing
  • In werkpositie brengen
  • Arbeidsomstandighedenwet
  • Veiligheidsinstructies en waarschuwingen
  • Uitleg mogelijke gevaren
  • Veilige bediening (grond en platform)

Price

Basis training: (5 jaar geldig in de BENELUX)

€155,00 p.p. ex. btw

SOG training: (5 jaar geldig, certificaat om te werken op petrochemisch terrein)

€207,50 p.p. ex. btw

Planning

Date From Till Location
Thu 1-10-2020 9:00 13:00 04. Collé Kolham, A.B. Nobellaan 1 KOLHAM
Date From Till Location
Tue 6-10-2020 8:00 16:00 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Fri 9-10-2020 8:00 16:00 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Tue 13-10-2020 8:00 16:00 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND
Date From Till Location
Fri 16-10-2020 8:00 16:00 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM
Date From Till Location
Tue 20-10-2020 8:00 16:00 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Thu 22-10-2020 8:00 16:00 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND
Date From Till Location
Thu 29-10-2020 8:00 16:00 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Tue 3-11-2020 8:00 16:00 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND
Date From Till Location
Sat 7-11-2020 8:00 16:00 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Thu 12-11-2020 8:00 16:00 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM
Date From Till Location
Tue 17-11-2020 8:00 16:00 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Tue 24-11-2020 8:00 16:00 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND
Date From Till Location
Tue 8-12-2020 8:00 16:00 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Tue 15-12-2020 8:00 16:00 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND
Date From Till Location
Tue 22-12-2020 8:00 16:00 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Tue 12-1-2021 8:00 16:00 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Fri 15-1-2021 8:00 16:00 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM
Date From Till Location
Tue 19-1-2021 8:00 16:00 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND
Date From Till Location
Sat 23-1-2021 8:00 16:00 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Tue 26-1-2021 8:00 16:00 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD

Contact


For more information we like to refer you to Collé Safety & training via telephone: 046-4574108 or e-mail address: training@colle.eu.