Start dates

Tue 9 Mar Sittard Register
Tue 9 Mar Register
Fri 12 Mar Eemshaven Register
Tue 16 Mar Sittard Register
Thu 18 Mar Lexmond (bij Utrecht) Register
Tue 23 Mar Sittard Register
Sat 27 Mar Sittard Register
Fri 2 Apr 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM Register
Sat 22 May 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Sat 19 Jun 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Sat 17 Jul 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Sat 18 Sep 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Sat 30 Oct Register
Information

Heftruck

HFT Nederlands - Heftruck

Content

Tijdens deze Covid-19 situatie bieden wij e-learning aan i.p.v. klassikale theorielessen!
Wij sturen de deelnemer(s) de link toe, zodra deze is afgerond kunnen we de praktijktraining/examen inplannen met maximaal 2 deelnemers per sessie (+- 2 uur)

Hierbij hanteren wij de maatregelen die vanuit de overheid en RIVM worden gesteld.

Planning

Date From Till Location
Tue 9-3-2021 8:00 16:00 Sittard
Date From Till Location
Tue 9-3-2021 8:00 14:00
Date From Till Location
Fri 12-3-2021 8:00 16:00 Eemshaven
Date From Till Location
Tue 16-3-2021 8:00 16:00 Sittard
Date From Till Location
Thu 18-3-2021 8:00 16:00 Lexmond (bij Utrecht)
Date From Till Location
Tue 23-3-2021 8:00 16:00 Sittard
Date From Till Location
Sat 27-3-2021 8:00 16:00 Sittard
Date From Till Location
Fri 2-4-2021 8:00 16:00 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM
Date From Till Location
Sat 22-5-2021 7:30 15:30 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Sat 19-6-2021 7:30 15:30 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Sat 17-7-2021 7:30 15:30 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Sat 18-9-2021 7:30 15:30 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Sat 30-10-2021 7:30 15:30

Contact


For more information we like to refer you to Collé Safety & training via telephone: 046-4574108 or e-mail address: training@colle.eu.