Start dates

Tue 3 Mar 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Thu 5 Mar 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Fri 13 Mar 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND Register
Sat 14 Mar 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Mon 16 Mar Almost Full 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND Register
Fri 20 Mar 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM Register
Tue 24 Mar 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND Register
Tue 31 Mar 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Thu 2 Apr 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Thu 2 Apr 04. Collé Kolham, A.B. Nobellaan 1 KOLHAM Register
Tue 14 Apr 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM Register
Tue 28 Apr 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Tue 12 May 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Social media

Information

Heftruck

Heftruck Nederlands

Heftrucks en reachtrucks zijn niet meer weg te denken uit de logistiek en industrie. In elk magazijn of fabriekshal vind je er wel één. Om zo’n hef- of reachtruck te kunnen besturen, is deskundigheid key. Dergelijke trucks kunnen namelijk instabiel worden op het moment dat ze verkeerd geladen zijn of als er onverwachte bewegingen of bochten mee genomen worden. Collé Safety & Training hecht waarde aan veilige werkomstandigheden en geeft daarom verschillende trainingen om veiligheid op de werkvloer te bevorderen. In deze training behandelen we verschillende vaardigheden. Hierin staat vooral de belasting van de heftruck centraal. Daarnaast is ook de rijvaardigheid erg belangrijk. We leren je om te gaan met diverse accessoires (zoals bijvoorbeeld een hijsjuk) en testen je rijvaardigheid hier ook mee.

Content

Een training duurt 8 uur en bestaat uit een theorie gedeelte in de ochtend en na de lunch het praktijkgedeelte.

Theorie:

  • Arbeidsomstandighedenwet
  • Veiligheidsinstructies en waarschuwingen
  • Uitleg mogelijke gevaren
  • Veilige bediening (grond en platform)
  • Theoretische toets


Praktijk:

  • LMRA (Last Minute Risk Analyse)
  • Controleren veiligheidsinstructies en waarschuwingen
  • Noodbesturing
  • Bediening
  • In werkpositie brengen

Price

Basis training: (5 jaar geldig in de BENELUX)

 €155,00 p.p. ex. btw

SOG training: (5 jaar geldig, certificaat om te werken op petrochemisch terrein)

 €207,50 p.p. ex. btw

*Kortingen bij groepen/ meer deelnemers:

5% bij 6 t/m 15  // 10 % bij 16 t/m 25 // 15% bij 26 t/m 50 // 20% bij 51 en meer deelnemers.

Planning

Date From Till Location
Tue 3-3-2020 8:00 16:00 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Thu 5-3-2020 8:00 16:00 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Fri 13-3-2020 8:00 16:00 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND
Date From Till Location
Sat 14-3-2020 8:00 17:00 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Mon 16-3-2020 8:00 12:00 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND
Date From Till Location
Fri 20-3-2020 8:00 16:00 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM
Date From Till Location
Tue 24-3-2020 8:00 16:00 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND
Date From Till Location
Tue 31-3-2020 8:00 16:00 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Thu 2-4-2020 8:00 16:00 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Thu 2-4-2020 8:00 16:00 04. Collé Kolham, A.B. Nobellaan 1 KOLHAM
Date From Till Location
Tue 14-4-2020 8:00 16:00 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM
Date From Till Location
Tue 28-4-2020 8:00 16:00 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Tue 12-5-2020 8:00 16:00 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD

Contact


For more information we like to refer you to Collé Safety & training via telephone: 046-4574108 or e-mail address: training@colle.eu.