Start dates

Fri 24 Sep Sittard, Nieuwstadterweg 1A SITTARD Register
Thu 30 Sep Lexmond (bij Utrecht) Register
Fri 1 Oct Sittard, Nieuwstadterweg 1A SITTARD Register
Mon 4 Oct 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Thu 7 Oct Lexmond (bij Utrecht) Register
Thu 7 Oct Lexmond (bij Utrecht) Register
Fri 8 Oct Rotterdam Register
Fri 8 Oct Sittard, Nieuwstadterweg 1A SITTARD Register
Thu 14 Oct Lexmond (bij Utrecht) Register
Fri 15 Oct Sittard, Nieuwstadterweg 1A SITTARD Register
Mon 18 Oct 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Tue 19 Oct 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Thu 21 Oct Lexmond (bij Utrecht) Register
Thu 21 Oct Lexmond (bij Utrecht) Register
Fri 22 Oct Sittard, Nieuwstadterweg 1A SITTARD Register
Sat 23 Oct Sittard, Nieuwstadterweg 1A SITTARD Register
Mon 25 Oct Rotterdam Register
Thu 28 Oct Lexmond (bij Utrecht) Register
Fri 29 Oct Sittard, Nieuwstadterweg 1A SITTARD Register
Sat 30 Oct Sittard, Nieuwstadterweg 1A SITTARD Register
Thu 4 Nov Lexmond (bij Utrecht) Register
Fri 5 Nov Sittard, Nieuwstadterweg 1A SITTARD Register
Tue 9 Nov Lexmond (bij Utrecht) Register
Thu 11 Nov Rotterdam Register
Thu 11 Nov Lexmond (bij Utrecht) Register
Fri 12 Nov Sittard, Nieuwstadterweg 1A SITTARD Register
Thu 18 Nov Lexmond (bij Utrecht) Register
Fri 19 Nov Sittard, Nieuwstadterweg 1A SITTARD Register
Thu 25 Nov Lexmond (bij Utrecht) Register
Thu 25 Nov Lexmond (bij Utrecht) Register
Fri 26 Nov Sittard, Nieuwstadterweg 1A SITTARD Register
Thu 2 Dec Lexmond (bij Utrecht) Register
Fri 3 Dec Sittard, Nieuwstadterweg 1A SITTARD Register
Fri 10 Dec Sittard, Nieuwstadterweg 1A SITTARD Register
Information

Heftruck

HFT Nederlands - Heftruck

Content

Tijdens deze Covid-19 situatie bieden wij e-learning aan i.p.v. klassikale theorielessen!
Wij sturen de deelnemer(s) de link toe, zodra deze is afgerond kunnen we de praktijktraining/examen inplannen met maximaal 2 deelnemers per sessie (+- 2 uur)

Hierbij hanteren wij de maatregelen die vanuit de overheid en RIVM worden gesteld.

Planning

Date From Till Location
Fri 24-9-2021 10:00 12:00 Sittard, Nieuwstadterweg 1A SITTARD
Date From Till Location
Thu 30-9-2021 7:30 16:00 Lexmond (bij Utrecht)
Date From Till Location
Fri 1-10-2021 8:00 16:00 Sittard, Nieuwstadterweg 1A SITTARD
Date From Till Location
Mon 4-10-2021 8:00 15:30 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Thu 7-10-2021 8:00 16:00 Lexmond (bij Utrecht)
Date From Till Location
Thu 7-10-2021 8:00 16:00 Lexmond (bij Utrecht)
Date From Till Location
Fri 8-10-2021 8:00 16:00 Rotterdam
Date From Till Location
Fri 8-10-2021 8:00 16:00 Sittard, Nieuwstadterweg 1A SITTARD
Date From Till Location
Thu 14-10-2021 8:00 16:00 Lexmond (bij Utrecht)
Date From Till Location
Fri 15-10-2021 8:00 16:00 Sittard, Nieuwstadterweg 1A SITTARD
Date From Till Location
Mon 18-10-2021 8:00 15:30 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Tue 19-10-2021 8:00 15:30 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Thu 21-10-2021 8:00 16:00 Lexmond (bij Utrecht)
Date From Till Location
Thu 21-10-2021 8:00 16:00 Lexmond (bij Utrecht)
Date From Till Location
Fri 22-10-2021 8:00 16:00 Sittard, Nieuwstadterweg 1A SITTARD
Date From Till Location
Sat 23-10-2021 7:30 16:00 Sittard, Nieuwstadterweg 1A SITTARD
Date From Till Location
Mon 25-10-2021 8:00 16:00 Rotterdam
Date From Till Location
Thu 28-10-2021 8:00 16:00 Lexmond (bij Utrecht)
Date From Till Location
Fri 29-10-2021 8:00 16:00 Sittard, Nieuwstadterweg 1A SITTARD
Date From Till Location
Sat 30-10-2021 7:30 15:30 Sittard, Nieuwstadterweg 1A SITTARD
Date From Till Location
Thu 4-11-2021 8:00 16:00 Lexmond (bij Utrecht)
Date From Till Location
Fri 5-11-2021 8:00 16:00 Sittard, Nieuwstadterweg 1A SITTARD
Date From Till Location
Tue 9-11-2021 8:00 16:00 Lexmond (bij Utrecht)
Date From Till Location
Thu 11-11-2021 8:00 16:00 Rotterdam
Date From Till Location
Thu 11-11-2021 8:00 16:00 Lexmond (bij Utrecht)
Date From Till Location
Fri 12-11-2021 8:00 16:00 Sittard, Nieuwstadterweg 1A SITTARD
Date From Till Location
Thu 18-11-2021 8:00 16:00 Lexmond (bij Utrecht)
Date From Till Location
Fri 19-11-2021 8:00 16:00 Sittard, Nieuwstadterweg 1A SITTARD
Date From Till Location
Thu 25-11-2021 8:00 16:00 Lexmond (bij Utrecht)
Date From Till Location
Thu 25-11-2021 8:00 16:00 Lexmond (bij Utrecht)
Date From Till Location
Fri 26-11-2021 8:00 16:00 Sittard, Nieuwstadterweg 1A SITTARD
Date From Till Location
Thu 2-12-2021 8:00 16:00 Lexmond (bij Utrecht)
Date From Till Location
Fri 3-12-2021 8:00 16:00 Sittard, Nieuwstadterweg 1A SITTARD
Date From Till Location
Fri 10-12-2021 8:00 16:00 Sittard, Nieuwstadterweg 1A SITTARD

Contact


For more information we like to refer you to Collé Safety & training via telephone: 046-4574108 or e-mail address: training@colle.eu.