Start dates

Thu 1 Oct A-Pier Schiphol, Handelskade 103 SCHIPHOL LUCHTHAV Register
Fri 2 Oct 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND Register
Fri 2 Oct 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Mon 5 Oct 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Mon 5 Oct 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND Register
Wed 7 Oct 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM Register
Thu 8 Oct 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM Register
Fri 9 Oct 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Tue 13 Oct 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND Register
Tue 13 Oct 05. Collé Eindhoven (Géén SOG), De Witbogt 21 EIND Register
Sat 17 Oct 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Tue 20 Oct 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND Register
Thu 22 Oct 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Fri 23 Oct 05. Collé Eindhoven (Géén SOG), De Witbogt 21 EIND Register
Mon 26 Oct 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Tue 27 Oct 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM Register
Thu 29 Oct 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Fri 30 Oct 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND Register
Tue 3 Nov 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Thu 5 Nov 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND Register
Fri 6 Nov 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM Register
Sat 7 Nov 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Tue 10 Nov 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Sat 14 Nov 05. Collé Eindhoven (Géén SOG), De Witbogt 21 EIND Register
Tue 17 Nov 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND Register
Tue 24 Nov 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Thu 26 Nov 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM Register
Tue 1 Dec 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Tue 8 Dec 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND Register
Thu 10 Dec 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM Register
Fri 11 Dec 05. Collé Eindhoven (Géén SOG), De Witbogt 21 EIND Register
Sat 12 Dec 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Tue 15 Dec 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Tue 22 Dec 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND Register
Tue 5 Jan 21 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Fri 8 Jan 21 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND Register
Tue 12 Jan 21 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM Register
Fri 15 Jan 21 05. Collé Eindhoven (Géén SOG), De Witbogt 21 EIND Register
Tue 19 Jan 21 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Tue 26 Jan 21 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND Register
Fri 29 Jan 21 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM Register
Social media

Information

Hoogwerker

Hoogwerker Nederlands - Hoogwerker

Content

Tijdens deze Covid-19 situatie bieden wij e-learning aan i.p.v. klassikale theorielessen!
Wij sturen de deelnemer(s) de link toe, zodra deze is afgerond kunnen we de praktijktraining/examen inplannen met maximaal 2 deelnemers per sessie (+- 2 uur)

Hierbij hanteren wij de maatregelen die vanuit de overheid en RIVM worden gesteld.


LET OP: Op dit moment is het helaas door de maatregelen niet mogelijk om code 95 (CBR) aan te vragen.

Theorie:

  • Arbeidsomstandighedenwet
  • Veiligheidsinstructies en waarschuwingen
  • Uitleg mogelijke gevaren
  • Veilige bediening (grond en platform)
  • Theoretische toets


Praktijk:

  • Theoretische toets voor aanvang praktijk
  • LMRA (Last Minute Risk Analyse)
  • Controleren veiligheidsinstructies en waarschuwingen
  • Noodbesturing
  • Bediening vanaf de grond
  • Bediening vanuit de werkbak
  • In werkpositie brengen

Price

Basis: €175, p.p.

IPAF

IPAF 1 cat. vanaf €199,- p.p.

IPAF 2 cat. vanaf €249,-p.p.

IPAF 3 cat. vanaf €299,- p.p.

SOG (Petrochemie)

SOG 1cat. vanaf €207,50 p.p.

SOG 2 cat. vanaf €257,50 p.p.

SOG 3 cat. vanaf €307,50 p.p.


Onze prijzen zijn exclusief btw.

Planning

Date From Till Location
Thu 1-10-2020 8:00 11:30 A-Pier Schiphol, Handelskade 103 SCHIPHOL LUCHTHAV
Date From Till Location
Fri 2-10-2020 8:00 16:00 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND
Date From Till Location
Fri 2-10-2020 8:00 16:00 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Mon 5-10-2020 8:00 16:00 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Mon 5-10-2020 8:00 15:30 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND
Date From Till Location
Wed 7-10-2020 8:00 16:00 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM
Date From Till Location
Thu 8-10-2020 8:00 12:00 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM
Date From Till Location
Fri 9-10-2020 8:00 16:00 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Tue 13-10-2020 8:00 16:00 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND
Date From Till Location
Tue 13-10-2020 8:00 16:00 05. Collé Eindhoven (Géén SOG), De Witbogt 21 EIND
Date From Till Location
Sat 17-10-2020 8:00 16:00 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Tue 20-10-2020 8:00 16:00 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND
Date From Till Location
Thu 22-10-2020 8:00 16:00 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Fri 23-10-2020 8:00 16:00 05. Collé Eindhoven (Géén SOG), De Witbogt 21 EIND
Date From Till Location
Mon 26-10-2020 8:00 16:00 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Tue 27-10-2020 8:00 16:00 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM
Date From Till Location
Thu 29-10-2020 8:00 16:00 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Fri 30-10-2020 8:00 16:00 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND
Date From Till Location
Tue 3-11-2020 8:00 16:00 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Thu 5-11-2020 8:00 16:00 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND
Date From Till Location
Fri 6-11-2020 8:00 16:00 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM
Date From Till Location
Sat 7-11-2020 8:00 16:00 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Tue 10-11-2020 8:00 16:00 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Sat 14-11-2020 8:00 16:00 05. Collé Eindhoven (Géén SOG), De Witbogt 21 EIND
Date From Till Location
Tue 17-11-2020 8:00 16:00 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND
Date From Till Location
Tue 24-11-2020 8:00 16:00 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Thu 26-11-2020 8:00 16:00 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM
Date From Till Location
Tue 1-12-2020 8:00 16:00 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Tue 8-12-2020 8:00 16:00 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND
Date From Till Location
Thu 10-12-2020 8:00 16:00 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM
Date From Till Location
Fri 11-12-2020 8:00 16:00 05. Collé Eindhoven (Géén SOG), De Witbogt 21 EIND
Date From Till Location
Sat 12-12-2020 8:00 16:00 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Tue 15-12-2020 8:00 16:00 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Tue 22-12-2020 8:00 16:00 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND
Date From Till Location
Tue 5-1-2021 8:00 16:00 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Fri 8-1-2021 8:00 16:00 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND
Date From Till Location
Tue 12-1-2021 8:00 16:00 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM
Date From Till Location
Fri 15-1-2021 8:00 16:00 05. Collé Eindhoven (Géén SOG), De Witbogt 21 EIND
Date From Till Location
Tue 19-1-2021 8:00 16:00 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Tue 26-1-2021 8:00 16:00 02. Collé Lexmond, Lakerveld 43 LEXMOND
Date From Till Location
Fri 29-1-2021 8:00 16:00 03. Collé Europoort, Moezelweg 148 ROTTERDAM

Contact


For more information we like to refer you to Collé Safety & training via telephone: 046-4574108 or e-mail address: training@colle.eu.