Start dates

Tue 21 Sep 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD Register
Fri 24 Sep Sittard, Nieuwstadterweg 1A SITTARD Register
Sat 25 Sep Levvel Afsluitdijk, Stontelerweg 1 Den Oever Register
Thu 30 Sep Lexmond (bij Utrecht) Register
Fri 1 Oct Sittard, Nieuwstadterweg 1A SITTARD Register
Sat 2 Oct Sittard, Nieuwstadterweg 1A SITTARD Register
Thu 7 Oct Lexmond (bij Utrecht) Register
Fri 8 Oct Sittard, Nieuwstadterweg 1A SITTARD Register
Mon 11 Oct Rotterdam Register
Thu 14 Oct Lexmond (bij Utrecht) Register
Fri 15 Oct Sittard, Nieuwstadterweg 1A SITTARD Register
Mon 18 Oct Rotterdam Register
Thu 21 Oct Lexmond (bij Utrecht) Register
Fri 22 Oct Sittard, Nieuwstadterweg 1A SITTARD Register
Sat 23 Oct Sittard, Nieuwstadterweg 1A SITTARD Register
Thu 28 Oct Rotterdam Register
Thu 28 Oct Eemshaven Register
Thu 28 Oct Lexmond (bij Utrecht) Register
Fri 29 Oct Sittard, Nieuwstadterweg 1A SITTARD Register
Thu 4 Nov Lexmond (bij Utrecht) Register
Fri 5 Nov Sittard, Nieuwstadterweg 1A SITTARD Register
Thu 11 Nov Lexmond (bij Utrecht) Register
Fri 12 Nov Sittard, Nieuwstadterweg 1A SITTARD Register
Sat 13 Nov Sittard, Nieuwstadterweg 1A SITTARD Register
Tue 16 Nov Lexmond (bij Utrecht) Register
Thu 18 Nov Eemshaven Register
Thu 18 Nov Lexmond (bij Utrecht) Register
Fri 19 Nov Sittard, Nieuwstadterweg 1A SITTARD Register
Thu 25 Nov Lexmond (bij Utrecht) Register
Mon 29 Nov Eemshaven Register
Tue 30 Nov Lexmond (bij Utrecht) Register
Thu 2 Dec Lexmond (bij Utrecht) Register
Thu 9 Dec Lexmond (bij Utrecht) Register
Thu 16 Dec Lexmond (bij Utrecht) Register
Thu 6 Jan 22 Lexmond (bij Utrecht) Register
Thu 13 Jan 22 Lexmond (bij Utrecht) Register
Thu 20 Jan 22 Lexmond (bij Utrecht) Register
Thu 27 Jan 22 Lexmond (bij Utrecht) Register
Information

Hoogwerker

HGW Nederlands - Hoogwerker

Content

Tijdens deze Covid-19 situatie bieden wij e-learning aan i.p.v. klassikale theorielessen!
Wij sturen de deelnemer(s) de link toe, zodra deze is afgerond kunnen we de praktijktraining/examen inplannen met maximaal 2 deelnemers per sessie (+- 2 uur)

Hierbij hanteren wij de maatregelen die vanuit de overheid en RIVM worden gesteld.

Planning

Date From Till Location
Tue 21-9-2021 13:00 15:30 01. Collé Sittard, Nieuwstadterweg 1a SITTARD
Date From Till Location
Fri 24-9-2021 7:30 10:00 Sittard, Nieuwstadterweg 1A SITTARD
Date From Till Location
Sat 25-9-2021 7:30 16:00 Levvel Afsluitdijk, Stontelerweg 1 Den Oever
Date From Till Location
Thu 30-9-2021 8:00 16:00 Lexmond (bij Utrecht)
Date From Till Location
Fri 1-10-2021 7:30 16:30 Sittard, Nieuwstadterweg 1A SITTARD
Date From Till Location
Sat 2-10-2021 7:30 16:00 Sittard, Nieuwstadterweg 1A SITTARD
Date From Till Location
Thu 7-10-2021 8:00 16:00 Lexmond (bij Utrecht)
Date From Till Location
Fri 8-10-2021 7:30 16:00 Sittard, Nieuwstadterweg 1A SITTARD
Date From Till Location
Mon 11-10-2021 8:00 16:00 Rotterdam
Date From Till Location
Thu 14-10-2021 8:00 16:00 Lexmond (bij Utrecht)
Date From Till Location
Fri 15-10-2021 8:00 16:00 Sittard, Nieuwstadterweg 1A SITTARD
Date From Till Location
Mon 18-10-2021 7:30 16:00 Rotterdam
Date From Till Location
Thu 21-10-2021 8:00 16:00 Lexmond (bij Utrecht)
Date From Till Location
Fri 22-10-2021 8:00 16:00 Sittard, Nieuwstadterweg 1A SITTARD
Date From Till Location
Sat 23-10-2021 7:30 15:30 Sittard, Nieuwstadterweg 1A SITTARD
Date From Till Location
Thu 28-10-2021 8:00 16:00 Rotterdam
Date From Till Location
Thu 28-10-2021 8:00 16:00 Eemshaven
Date From Till Location
Thu 28-10-2021 8:00 16:00 Lexmond (bij Utrecht)
Date From Till Location
Fri 29-10-2021 8:00 16:00 Sittard, Nieuwstadterweg 1A SITTARD
Date From Till Location
Thu 4-11-2021 8:00 16:00 Lexmond (bij Utrecht)
Date From Till Location
Fri 5-11-2021 8:00 16:00 Sittard, Nieuwstadterweg 1A SITTARD
Date From Till Location
Thu 11-11-2021 8:00 16:00 Lexmond (bij Utrecht)
Date From Till Location
Fri 12-11-2021 8:00 16:00 Sittard, Nieuwstadterweg 1A SITTARD
Date From Till Location
Sat 13-11-2021 7:30 16:00 Sittard, Nieuwstadterweg 1A SITTARD
Date From Till Location
Tue 16-11-2021 8:00 16:00 Lexmond (bij Utrecht)
Date From Till Location
Thu 18-11-2021 8:00 16:00 Eemshaven
Date From Till Location
Thu 18-11-2021 8:00 16:00 Lexmond (bij Utrecht)
Date From Till Location
Fri 19-11-2021 8:00 16:00 Sittard, Nieuwstadterweg 1A SITTARD
Date From Till Location
Thu 25-11-2021 8:00 16:00 Lexmond (bij Utrecht)
Date From Till Location
Mon 29-11-2021 8:00 16:00 Eemshaven
Date From Till Location
Tue 30-11-2021 8:00 16:00 Lexmond (bij Utrecht)
Date From Till Location
Thu 2-12-2021 8:00 16:00 Lexmond (bij Utrecht)
Date From Till Location
Thu 9-12-2021 8:00 16:00 Lexmond (bij Utrecht)
Date From Till Location
Thu 16-12-2021 8:00 16:00 Lexmond (bij Utrecht)
Date From Till Location
Thu 6-1-2022 8:00 16:00 Lexmond (bij Utrecht)
Date From Till Location
Thu 13-1-2022 8:00 16:00 Lexmond (bij Utrecht)
Date From Till Location
Thu 20-1-2022 8:00 16:00 Lexmond (bij Utrecht)
Date From Till Location
Thu 27-1-2022 8:00 16:00 Lexmond (bij Utrecht)

Contact


For more information we like to refer you to Collé Safety & training via telephone: 046-4574108 or e-mail address: training@colle.eu.